Where's My Water? 2

Where's My Water? 2 1.1.0

Uratuj krokodyla Swampy jeszcze raz, czyli kontynuacja wielkiego hitu Disney'a

Where's My Water? 2 to kontynuacja popularnej gry logicznej Disney’a. Naszym celem jest dostarczenie wody do wanny uroczego krokodyla. Aby to zrobić w Where’s My Water? 2 musimy poradzić sobie z licznymi łamigłówkami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dopracowana grafika
  • Świetna grywalność
  • Wiele bonusów
  • Nowe wyzwania
  • Różnorodne poziomy

Wady

  • Denerwujące oczekiwanie
  • Brak większych innowacji

Bardzo dobry
8

Where's My Water? 2 to kontynuacja popularnej gry logicznej Disney’a. Naszym celem jest dostarczenie wody do wanny uroczego krokodyla. Aby to zrobić w Where’s My Water? 2 musimy poradzić sobie z licznymi łamigłówkami.

Mokra zabawa

Where's My Water? okazał się wielkim hitem, który doczekał się kilku dodatkowych gier. Mamy więc nie tylko przygody krokodyla Swampy’ego ale też Where's My Perry?, czy Where's My Mickey?.  Najnowsza gra Where's My Water? 2, to wciąż podobna rozgrywka, tylko z nowymi wyzwaniami.

Where's My Water? 2, to kolejne poziomy, w których musimy doprowadzić wodę do naszego krokodyla, po drodze gromadząc wszystkie kaczki. W nowych poziomach postarano się o urozmaicenie i utrudnienie rozgrywki. Mamy więc nowe tryby, nowe przeszkody, czy znikające kaczki. W grze znalazły się liczne alternatywne wersje dla wybranych poziomów. Wprowadzono też liczne ulepszenia, bonusy i mechanizmy odblokowywania kolejnych poziomów. Nie zabrakło też podpowiedzi i innych dodatków, pomagających w grze.

Największą nowością w Where's My Water? 2 jest system Energii. Oznacza, to że musimy gromadzić lub kupować energię, aby grać szybko. Nasza moc zużywa się błyskawicznie. Dlatego, albo musimy chwilę poczekać, albo ją dokupić. Jest to dość denerwujące. W dodatku tak, jak w innych grach z serii, postawiono na integrację z Facebookiem. A nasyłanie na znajomych denerwujących powiadomień nie należy do najciekawszych rozwiązań.

Wyżej wymienione mechanizmy utrudniają grę w Where's My Water? 2, szkoda że Disney nie zaoferował normalnej, płatnej wersji, zamiast nachalnej promocji mikropłatności. Aby przejść wszystkie 100 poziomów bez wydawania eurocenta będziemy potrzebowali spor czasu i dużo cierpliwości.

Banalna kontrola

Sterowanie w Where's My Water? 2 jest naprawdę proste, identyczne jak w przypadku pierwszej części. Dlatego po pierwszych poziomach bez trudu się w nim odnajdziemy. W grze dodano także liczne przewodniki i samouczki. Za każdym razem, gdy dostępny jest nowy tryb gry otrzymujemy odpowiednie instrukcje. Mówiąc krótko - Where's My Water? 2 to gra dla wszystkich.

Rewelacyjna oprawa

Where's My Water? 2 ma dopracowaną grafikę, która wygląda tak, jak powinno wyglądać dzieło Disney’a. Mamy wspaniałych kolorowych bohaterów, urozmaicone poziomy, świetne dźwięki. W dodatku, także ruchy wody są naprawdę dobrze przedstawione. To sprawia, że gra jest przyjemna dla oka.

 

Świetna, ale denerwująca

 

Where's My Water? 2, to udana kontynuacja. Niestety, cały efekt zepsuty jest modelem mikropłatności. Zamiast opłaty za grę otrzymujemy ciągłe upominanie się o doładowanie, co jest naprawdę denerwujące. Szczęśliwie, sam klimat gry jest fantastyczny.

Where's My Water? 2

Download

Where's My Water? 2 1.1.0

Opinie użytkowników o Where's My Water? 2

Sponsorowany×